داستان زمزم

نوشابه ایرانی، ذائقه جهانی‌

شرکت زمزم تهران
شرکت زمزم تهران در شهریور سال 1334 به عنوان اولین شرکت نوشابه سازی خاورمیانه با افتتاح دو خط تولید نوشابه ‏در بسته‌بندی شیشه‌ای درگردش پا به عرصه صنعت گذاشت. این شرکت با نزدیک به 60 سال قدمت تنها برند ایرانی ‏است که علاوه بر صادرات به پنج قاره جهان در دهه 1380 شمسی در بازار داخلی ایران نیز به رقابت با غول‌های جهانی ‏این صنعت پرداخته است.‏
شرکت زمزم تهران با ظرفیت تولید سالانه سیصد میلیون لیتر انواع نوشابه‌های غیر الکلی گازدار از جمله تولید یکصد میلیون بطر در بسته بندی Pet و در سایز 1500 سی سی سهم مناسبی از بازار داخلی را در اختیار خود دارد و در حال حاضر خط تولید این شرکت شامل نوشابه Pet1500 لیتری، نوشابه pet300 سی سی، ماءالشعیر، آبمیوه و خط تولید محصولات در قوطی می‌باشد.
شرکت زمزم تهران علاوه بر تولید محصولات 5/1 لیتری نوشابه که محصول اصلی شرکت محسوب می‌شود در زمینه‌های دیگر از قبیل تولید انواع نوشیدنی‌های مالت، انواع آبمیوه‌ها (گازدار و بدون‌گاز)، و نوشابه انرژی زا به ترتیب با برند‌های استار، ویتا پلاس و انرژی نیز فعالیت می‌کند.
شرکت زمزم تهران در راستای چشم انداز گروه آشامیدنی زمزم که در ارائه محصولات با کیفیت و سالم رهبری در منطقه را مدنظر قرارداده است و نیز در راستای اهداف کلان خود که بهبود مستمر در کیفیت و افزایش رضایت کلیه ذینفعان به‌ویژه مشتریان از جنبه‌های اصلی آن می‌باشند. اقدام به استقرار سیستم های مدیریت کیفیت iso 9001:2008 ، iso 14001:2004، ohsas 18001:2007، و به‌ویژه سیستم مدیریت ایمنی بر مواد غذایی (fsms) از طریق استقرار iso 22000:2005 و HACCP نموده است.
شرکت زمزم تهران به جهت برآورد ساختن بهینه اهداف کلان و کیفی سازمانی خود همسو با استراتژی‌های گروه هلدینگ زمزم ایران از سال 1390 حرکت به سوی تعالی سازمانی را با دریافت گواهینامه اهتمام به کیفیت آغاز نموده و در سال‌های گذشته با نهادینه سازی رویکردها و جاری سازی آنها در سطح سازمان وارد جریان بزرگ جایزه ملی کیفیت سازمان غذا و دارو ایران شده است .
به باور شرکت زمزم تهران کیفیت راهی است بی پایان و این حق آیندگان است که از زمزم تهران برترین‌ها را بخواهند. شرکت زمزم تهرن در محیطی پویا و پرتلاطم ایران که هر آن با تغییری تاثیرگذار روبروست. با استفاده از فرصت‌هایی از قبیل رویکرد مثبت دولت به تولید و اشتغال و سیاست‌های حمایتی دولت جدید از بخش تولید، تعهدات و اعتبارات و حمایت‌های بنیاد مستضعفان به‌عنوان صاحب اصلی برند از تغییرات تکنولوژی در سطح جهانی و با در نظر گرفتن تهدیدات و چالش‌هایی از قبیل تورم و گرانی مواد اولیه، کمبود مواد اولیه ناشی از تحریم، تبلیغات منفی علیه مصرف نوشابه، روند کاهش رشد جمعیت و حضور پررنگ رقبای جهانی در ایران و رشد محصولات جایگزین در سبد کالای خانواده و ... سعی دارد با تحلیل درست و برنامه ریزی مناسب گام‌های خود را در مسیر تعالی استوارتر بردارد.

معرفی محصول

محصولات اصلی شرکت زمزم تهران، نوشابه های غیر الکلی گازدار در بسته بندی PET و در سایز 1500 سی سی می‌باشد که به دلیل برخورداری از سهم بالای تولید و برتری تکنولوژی همسو با استانداردهای جهانی انتخاب شده است.
محصولات زمزم

اهداف و خط مشی ها

چشم انداز شرکت زمزم رهبری در ارائه محصولات با کیفیت و سالم در منطقه است و اهداف کلان، بهبود مستمر در کیفیت و افزایش رضایت کلیه ذینفعان به‌ویژه مشتریان از طریق استقرار سیستم مدیریت یکپارچه کیفیت IMS و سیستم مدیریت ایمنی بر مواد غذایی 22000:2005 ISO و HACCP می‌باشد. جهت برآورد ساختن بهینه اهداف کلان و کیفی سازمانی خود همسو با استراتژی‌های هلدینگ صنایع غذایی گسترش سینا حرکت به‌سوی تعالی سازمانی را با دریافت گواهینامه‌های اهتمام به کیفیت جایزه ملی ایران و اشتهار به کیفیت سازمان غذا و دارو آغاز نموده است.

افتخارات و گواهینامه ها

واحد نمونه استاندارد و کیفیت در سال 1393 از سوی سازمان استاندارد استان تهران .
واحد نمونه استاندارد و کیفیت در سال 1392 از سوی سازمان استاندارد استان تهران.
واحد نمونه استاندارد و کیفیت در سال 1390 از سوی سازمان استاندارد استان تهران.
واحد نمونه تولیدی در سال 1391 از سوی سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی.
واحد نمونه تولیدی در سال 1390 از سوی سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی.
واحد نمونه تولیدی در سال 1388 از سوی رئیس سازمان کار و امور اجتماعی استان تهران.
رتبه برتر در فعالیت آموزش، خلاقیت و بهره‎وری در جشنواره روابط عمومی‌های برتر بنیاد مستضعفان.
نامزد دریافت لوح تقدیر طی پنج دوره جشنواره ملی بهره‌وری.
گواهی نامه ها

شرکت زمزم تهران

شرکت نوشابه سازی زمزم
شرکت نوشابه سازی زمزم تهران
تهران - خیابان آزادی - نبش جیحون - شركت زمزم تهران
تلفن: 8-66014695-021
فکس: 66014703 -021
© 2020 Zamzam Company. All right reserved. WebDesign: MAK